Puzzle Ajans
http://www.puzzleajans.com/wp-content/uploads/2020/05/16299866_10154934364143431_1232016927333167609_o-1.jpg

Hizmetlerimiz

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik çalışmaları afişler, kitaplar ve uyarı işaretleri, broşürler, dergiler, iç ve dış cephe çalışmaları(billboard ve outdoor), web sitesinde kullanılacak grafik ve resimler, logo, kartvizit, sokak reklamları (gerilla pazarlama) çalışmalarıyla geniş bir ürün yelpazesine hitap eder.

3D GÖRSELLEŞTİRME

Müşterinin düşünce ve fikirlerinin üretim öncesi somutlaştırılması için 3D modelleme yapılmaktadır. Yapılan 3D tasarımlar ile müşterinin onayı ile imalata başlar. Bunun haricinde; Mimari, Endüstriyel, Konsept Ürün modelleme, Görsel Efekt Tasarımları ve Animasyon hizmetimiz bulunmaktadır.

WEB TASARIM / YAZILIM

Tanıtım hizmetlerinin interaktif platformdaki yansıması olarak adlandırabileceğimiz web tasarım yanısıra Elektronik Mağaza Uygulamaları(B2B-B2C), E-İnsan Kaynakları, E-Firma Yönetimi, E-Müşteri İlişkileri Yönetimi ve E-Belge Uygulamaları, Şifreli-Şifresiz İç Yazışma Patformları ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

MARKA TESCİL

Firmanızın kullanımında bulunan ve müşterilerinize karşı ayırt edici özellikler taşıyan; kuruluşunuzun kurumsal imajını diğer kişi ve kuruluşlara karşı açık şekilde ifade eden her türlü işareti MARKA olarak tanımlıyoruz. Markanızı güvence altına almak için gerekli prosedürler ise uzman personelimizce takip edilmektedir.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürün fotoğrafı herhangi bir ürününün profesyonel fotoğrafçı tarafından profesyonel ekipmanlarla çekilmiş tanıtım amaçlı resimdir. Ürünlerin fotoğrafları doğru bir şekilde çekildiğinde ve ürünün etkin bir yolla anlatımı yapıdığında satışlarda oldukça olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Bu hizmet için doğru adres Puzzle Ajans.

AÇIKHAVA REKLAM

Günümüzün tanıtım ve pazarlama tercihlerinin ilk sırasında yer alan açıkhava reklamcılığı; kısa süre içerisinde gerek büyük görsel özellikleri gerekse de mobil erişim hizmetleri sayesinde kitlelere ulaşma konusunda benzersiz bir seçenek olma özelliğine sahiptir. Ürün/hizmet için hedeflenen sahada büyük bir pazarlama başarısı göstermektedir.

FUAR STAND TASARIMI

AHŞAP STAND; farkınızı hissettirmek, müşterilerinizi etkileyici tasarımlar ile yakalamak için en etkili seçenektir. MAXIMA STAND; gelişmiş modüler sistem olarak tanımlanabilen bu stand türü tanıtımın daha modern ve teknolojik görünmesini sağlar. MODÜLER STAND; hem şık, hem de ekonomik çözümler sayesinde tercih edilen bir üründür. .

DİJİTAL BASKI

Dijital ortamda bulunan görüntünün farklı materyal seçeneklerinden herhangi birine aktarılması ile yapılan gidital baskı tekniği pek çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet almak isteyen müşterilerimiz için yaratıcı çözümler üreterek, iç ve dış mekan baskı ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılamayı hedefliyoruz.

LED EKRAN / KAYAN YAZI

Son yıllarda açıkhava reklamcılığımda kullanımı hızla artan Led Ekran doğru lokasyonlarda, doğru pazarlama stratejileriyle, yüksek getirili kazanç kapısı haline gelmiştir. Bir reklam panosu ne kadar çok insanın dikkatini çekiyorsa o ölçüde reklam verenlerin de dikkatini çekecektir. Bu da Led Ekrana daha fazla talep olmasını sağlayacaktır.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Firmaların kendilerini ya da ürünlerini tanıtmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Hayatımızın her alanına hitap eden ürünlerde müşterilerimizle iç içe olarak onlarla bütünlük sağlamak, marka değerini yükseltmek ve hedef kitlelere ulaşmak için promosyon ürünler kullanırız. Promosyon ürünler marka bilinirliğini artırır.

UYARI / İKAZ TABELALARI

İş Güvenliği Levhaları; çalışma alanında olası tehlikeyi veya iş düzeni hakkında ikazlar içeren bir nevi uyarı levhalarıdır. Ajans olarak; İş Güvenliği Levhaları üretimi konusunda bir çok konut firması ve fabrikaya bu hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini ve çalışanlarının güvenliklerini ön planda tutmak öncelikli hedefimizdir.

GÖKYÜZÜ / GİROPTİC ÇEKİM

4K Drone çekimi ile istenilen lokasyon ve açılarda istenilen yükseklikte fotoğraf ve video çekimler ile firmanızın tanıtımını yapıyoruz. Giroptic kamera ile iç ve dış mekanda 360° fotoğraflar çekip sanal görüntü oluşturmaktayız. Bu uygulama ile online olarak işletmenizin tüm alanlarını gerçekçekçi bir deneyimle müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

MİMARİ YÖNLENDİRMELER

İç Mekan Yönlendirme Levhaları markaların kurumsal kimlik kılavuzlarına uygun olarak, firmalara özel, pleksiglass, aluminyum, krom v.b. reklam materyalleri kullanılarak işletmemizde üretilmektedir. Tüm kurumsal kimlik kılavuzlarına cevap verebilecek ürün yelpazemiz mevcuttur. Ürünlerimizi tercihe göre ışıklı ve ışıksız üreterek beğeninize sunuyoruz.

UV (ULTRAVIOLE) BASKI

UV (Ultraviole) Baskı çizilmeye dirençli, nem, buhar, ısı gibi durumlardan etkilenmeme, insan sağlığına zararı olmayan, kanserojen madde içermeyen, 3D dokusu ile mutfaklarda (Mutfak Tezgah Arası Cam Panel), kapılarda, promosyon ürünlerde ve bir çok üründe uygulabilmektedir. UV Baskı hizmetimiz ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

TANITIM FİLMİ

Gerçek prodüksiyon olarak hazırladığımız tanıtım filmi müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilecek yeterliliklere göre projelendirilir. Tanıtım filmi ile firma, vermek istediği mesajı, hedef kitlesine en akıcı ve profesyonel altyapı ile sunabilmektedir.Genel olrak bakıldığında Tanıtım Filmi firmanın profesyonel görsel prezentasyonudur.